O nas

Misją ARIES jest wspieranie lekarzy w ich codziennych dążeniach do jak najbardziej trafnych diagnoz.
W ARIES mamy świadomość jaką trudną i odpowiedzialną pracę wykonują współpracujący z Państwem doktorzy. To w dużej mierze od ich profesjonalizmu zależy ostateczny sukces leczenia. Naszym zadaniem jest ułatwianie im pracy i właśnie dlatego nasze usługi realizujemy zgodnie z pięcioma głównymi zasadami:

  • Najwyższa jakość to parametr, który towarzyszy ARIES od początku istnienia. Przez ten czas wielokrotnie stawaliśmy przed wyborem, czy obniżać jakość  w pogoni za jak najlepszym wynikiem ekonomicznym. Chociaż w wielu sytuacjach zmiana strategii, polegająca na dostarczaniu usługi jak najtańszej, przyniosłaby konkretne korzyści, nigdy w historii firmy nie mieliśmy wątpliwości, że obrana na początku drogajest jedyną słuszną. Zlecone przez Państwa lekarzy badania są dla nas wyrazem wielkiego zaufania, którego nie zawiedziemy. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wiarygodny, zgodny z prawdą wynik. ARIES ma ambicję stać na straży najwyższej jakości badań laboratoryjnych w Polsce.
  • Innowacyjność jest cechą, którą realizujemy w kontekście decyzji dotyczących rozwoju laboratorium. Wszystkie krótko i długoterminowe plany ukierunkowane są na dostarczenie Państwu jak najbardziej wygodnych i ultranowoczesnych rozwiązań. Z dumą realizujemy plan rozwoju, który przewiduje wprowadzenie co najmniej jednej strategicznie ważnej innowacji rocznie.
  • Szybkość działania jest w dzisiejszych czasach elementem decydującym o ostatecznym sukcesie. Dla uzyskania idealnej wypadkowej szybkości i dokładności bezustannie dbamy o doskonalenie procedur wewnętrznych. Dzięki rozbudowanej sekcji kontroli nowe, bardziej efektywne działania są niezmiennie bezpieczne dla lekarzy oraz samych pacjentów.
  • Elastyczność to korzyść, za którą wielu z naszych klientów ceni nas najbardziej. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje nowych rozwiązań, które często stają się dobrą praktyką we współpracy z pozostałymi kontrahentami. Żadna ze zgłaszanych przez Państwa sugestii nigdy nie wyda nam się zbyt mało ważna,by rozważyć jej wprowadzenie.
  • Uczciwość w naszym rozumieniu jest w biznesie najcenniejszą z cnót. Do potencjalnej współpracy z Państwem podchodzimy w kategoriach długoterminowych. Wyłącznie stuprocentowa uczciwość daje nam możliwość skutecznego realizowania naszych wspólnych celów.